biurka

Cennik – wybierz rozmiar

Cena: 2.500 zł

Cena: 2.700 zł

Cena: 3.000 zł

Dostępne kolory

Specyfikacja

KONSTRUKCJA BLAT
I opcja II opcja
– stal nierdzewna polerowana
– grubość profilu: 15×15 mm
– pełne spawy na wszystkich łączeniach
– dodatkowe wzmocnienie pod blatem przy większych powierzchniach
– spiek kwarcowy włoskiej firmy  Laminam
– dodatkowo wzmocniony włóknem szklanym
– grubość blatu 5mm
– włókno węglowe
(nowoczesny materiał kompozytowy, stosowany w różnych działach przemysłowych m.in. lotniczym, który znalazł również zastosowanie jako materiał wykończeniowy)
– grubość blatu 10 mm
– powierzchnia matowa
Na indywidualne życzenie klienta wyceniamy konstrukcje, które  mogą być wykonane ze stali malowanej proszkowo na czarno lub w kolorze złota
Termin dostawy:  około 3-4 tygodnie

 

Właściwości blatów ze spieku:

– bezpieczne dla produktów spożywczych
– odporne na rozwój grzybów i pleśni
– odporne na zarysowania i głębokie ścieranie
– odporne na promienie UV
– odporne na plamy
* żródło: Laminam

Stwórz własną przestrzeń do pracy w stylu, który Cię odzwierciedla. Biurka handmade to połączenie biurowej funkcjonalności z nowoczesnym designem, w którym elegancja spotyka się z Twoją indywidualnością. Biurko ręcznie robione to Ty – Twój pomysł i nasza realizacja. Nie będzie takiego drugiego. Jednak nie ta wyjątkowość jest najważniejsza. Priorytetowy jest efekt – Twój zapał do pracy i radość z możliwości home office.

Perfetto Styl stawia na minimalizm, dzięki czemu wyroby nie przytłaczają wnętrza, a jedynie stanowią jego delikatną dekorację. To właśnie cecha, która sprawia, że biurka w stylu industrialnym wpisują się w nowoczesne trendy aranżacji wnętrz. 

Sprawdzą się w szczególności w systemie pracy zdalnej. Połącz je z nadstawką , a zyskasz dodatkowe miejsce na dokumenty, czy drukarkę. Skomponuj je ze stolikiem  i konsolą, a stworzysz spójne wnętrze, łączące strefę wypoczynkową i zawodową. Chociaż do tej pory wydawało Ci się to niemożliwe.