O nas

Działamy na rynku polskim i zagranicznym od 28 lat.

Wykorzystujemy nowoczesne materiały takie, jak włókno węglowe (carbon), włókno szklane, żywice, spieki, stal nierdzewną, szkło. Dbamy przede wszystkim o ich wysoką jakość, dlatego pracujemy na tych sprowadzanych z Włoch, Niemiec lub USA. To daje pewność, że efekt końcowy będzie piękny i trwały.

Nasze produkty wykonywane są ręcznie, zawsze na indywidualne zamówienie i dostosowane do potrzeb klienta.

Stosujemy nowoczesny design zmieniający prostą, industrialną formę w produkty eleganckie, modne i funkcjonalne, które doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacji wnętrz.

Gwarantujemy rzetelną pomoc zarówno w kwestiach technicznych, jak i estetycznych.

Nasze produkty zachwycą Cię, jeśli lubisz niebanalne rozwiązania. Gdy marzy Ci się coś wyjątkowego, co odda Twój charakter i wprawi w zachwyt znajomych. To piękna dekoracja, obok której nie tylko będziesz przechodzić, ale z której będziesz codziennie korzystać. Wiecznie z tym samym zachwytem.

Zobacz, co Ci oferujemy lub po prostu zadzwoń . Jesteśmy dla Ciebie.

Co Cię urzeknie w Perfetto Styl?

Indywidualny projekt

Stworzysz coś specjalnego do Twojego domu.  Zachwycisz się detalami rękodzieła wykonanego w małej pracowni z dbałością o najmniejszy szczegół i sercem włożonym w najdrobniejszy detal.  W Perfetto Styl wykonujemy ręcznie projekty na indywidualne zamówienie, dlatego każdy jest wyjątkowy. Twój też taki będzie.

Włoski design

Wprowadzisz jakość i design prosto z Włoch, USA i Niemiec, skąd pochodzi większość materiałów. Wśród naszych Partnerów jest także renomowana firma Laminam, której produkty zachwycają na całym świecie. Wraz ze stolikiem Perfetto Styl dostajesz pewność modnych trendów zamkniętych w wysokiej jakości.

Lekkość Formuły 1

Zakochaj się w rozwiązaniach rodem z NASA i Formuły 1. W Perfetto Styl produkujemy m.in z włókna węglowego, które przez dekady było ich tajemnicą. Ponadto wykorzystujemy niezniszczalny spiek – materiały o pięknej fakturze, dzięki którym mebel staje się małym dziełem sztuki.

Styl w Perfetto Styl

W Perfetto Styl jesteś wyjątkowy, dlatego na początku poznamy Cię. Porozmawiamy z Tobą, wysondujemy oczekiwania, rozpoznamy możliwości aranżacyjne Twojego domu. Zaproponujemy najciekawsze rozwiązania, a po ustaleniu szczegółów zabierzemy się do pracy, aby po 3-4 tygodniach dostarczyć oryginalną i wyjątkową rzecz, która będzie ozdobą Twojego domu.

Otrzymasz stolik kawowy dokładnie w rozmiarach komponujących się z sofą wypoczynkową. Konsolka idealnie udekoruje Twój przedpokój, nadając charakter już od wejścia. Nadstawka zachwyci Cię możliwościami, natomiast biurko stworzy miejsce pracy, do którego chętnie będziesz wracać. Wszystko dokładnie takie, jak pragniesz. Idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.