nadstawki estetico

Cennik – wybierz rozmiar

Cena: 1.350 zł

Cena: 1.400 zł

Cena: 1.500 zł

Cena: 1.540

Dostępne kolory

Specyfikacja

KONSTRUKCJA BLAT
I opcja II opcja
– stal nierdzewna polerowana
– grubość profilu: 15×15 mm
– pełne spawy na wszystkich łączeniach
– dodatkowe wzmocnienie pod blatem przy większych powierzchniach
– spiek kwarcowy włoskiej firmy  Laminam
– dodatkowo wzmocniony włóknem szklanym
– grubość blatu 5mm
– włókno węglowe
(nowoczesny materiał kompozytowy, stosowany w różnych działach przemysłowych m.in. lotniczym, który znalazł również zastosowanie jako materiał wykończeniowy)
– grubość blatu 10 mm
– powierzchnia matowa
Na indywidualne życzenie klienta wyceniamy konstrukcje, które  mogą być wykonane ze stali malowanej proszkowo na czarno lub w kolorze złota
Termin dostawy:  około 3-4 tygodnie

 

Właściwości blatów ze spieku:

– bezpieczne dla produktów spożywczych
– odporne na rozwój grzybów i pleśni
– odporne na zarysowania i głębokie ścieranie
– odporne na promienie UV
– odporne na plamy
* żródło: Laminam

Nowoczesne nadstawki ręcznie robione to idealne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni. Małe dzieła z wielkimi możliwościami. Wieczorem można je wykorzystać jako szafkę nocną, a o poranku przekształcić w podręczny mini stolik kawowy, przy którym pierwsza kawa pobudza jeszcze przed wstaniem. To też idealne rozwiązanie w formie nadstawki pod laptop, która ułatwia i umila pracę.  Jeszcze więcej zyskuje przy biurku, dla którego może być naturalnym przedłużeniem, gdy potrzebujesz więcej miejsca do pracy, pod dokumenty lub drukarkę.

Nadstawki w stylu industrialnym to minimalistyczna forma aranżacji przestrzeni, która jednocześnie przyciąga swoją elegancją ukrytą w prostocie. Design zaczerpnięty z włoskich osiągnięć wprowadza do domu świat wielkich projektantów z samego centrum stylu. Wszystko to zamknięte w niewielkiej rzeczy, która wiele potrafi.