Nowoczesna nadstawka –

wielkie możliwości niewielkiego mebla

Ten mały element aranżacji wnętrza dopiero podbija serca Polaków. Jednak coraz więcej z nas docenia nie tylko jego urodę, ale także funkcjonalność. Nowoczesna nadstawka może być wykorzystana na wiele sposobów, a jej niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdza się jako organizator przestrzeni i nadzorca porządku w niewielkich mieszkaniach. Zobacz, jak możesz wykorzystać ją w swoim domu. Liczymy, że zakochasz się w niej od razu, podobnie jak my.

Wygodne domowe biuro

Ostatnio praca zdalna stała się synonimem nowoczesnej formy zatrudnienia. Od pracowników wymaga jednak niebotycznego wysiłku aranżacji biura w prywatnej przestrzeni. Temat ten poruszaliśmy szerzej we wpisie Biurko czy stół jadalny – jak właściwie urządzić miejsce do pracy zdalnej. Zachęcamy do jego przeczytania, a teraz skupimy się na nowoczesnych nadstawkach, bo te mogą zdziałać cuda w twojej prywatno-zawodowej rzeczywistości.

 

Nowoczesna nadstawka – dodatkowe miejsce przy biurku

Stosy dokumentów, komputer, segregatory i jeszcze urządzenie wielofunkcyjne typu drukarka i skaner zajmują przestrzeń, której w końcu zaczyna brakować. Wówczas pojawia się nowoczesna nadstawka, która przy biurku będzie Ci służyć jako dodatkowe miejsce, a w home office każda płaszczyzna organizacyjna jest niemal na wagę złota.

Dużą zaletą nadstawek ręcznie robionych Perfetto Styl jest możliwość dopasowania ich wzorem do naszych biurek i stworzenie jednolitej, spójnej aranżacji, która wytyczy piękne i komfortowe miejsce do pracy z domu.

 

Bezpieczeństwo dokumentów poza stołem

Ta propozycja będzie także funkcjonalnym dodatkiem do stołu jadalnego, gdy to właśnie on tymczasowo służy Ci za biurko. Za jej pomocą możesz chronić dokumenty przed okruszkami, czy kropelkami wody na meblu, który jednak służy całej rodzinie do spożywania posiłku.

 

W pracy, a jednak wygodnie

Praca zdalna jest wymagająca, ma jednak swoje plusy np. wygodną kanapę w rogu pokoju naprzeciwko telewizora z ulubionym programem.  Jeśli lubisz tak pracować, nowoczesna nadstawka jest dla Ciebie wręcz stworzona. Sprawdzi się doskonale jako stolik pod laptop. Ułatwi w ten sposób pracę, poprawi jej komfort, a co więcej, zabezpieczy komputer przed przegrzaniem, na co byłby narażony na Twoich kolanach lub na poduszce.

 

Organizator małej przestrzeni

Niewielkie mieszkania są dużym wyzwaniem aranżacyjnym. Trzeba w nich znaleźć miejsce do komfortowego wypoczynku dla całej rodziny, przechowywania sterty ubrań, zabawek i osobistych bibelotów. Ach, i jeszcze dobrze by było od czasu do czasu przyjąć gości. Nowoczesna nadstawka nie rozwiąże wszystkich problemów, ale z pewnością chociaż część z nich.

 

Szafka nocna kontra stolik na kawę

Organizacja przestrzeni w polskich mieszkaniach jest trudniejsza, jeśli masz do czynienia z kawalerką lub gdy pokój gościnny pełni też rolę Twojej, czy też Waszej sypialni. Wówczas przy wieczornym odpoczynku nowoczesna nadstawka będzie idealna jako szafka nocna – miejsce na książkę i herbatę.

O poranku natomiast pozwoli Ci delektować się pierwszą kawą, by następnie zmienić się w mały, podręczny stolik, na którym postawisz przekąski dla Ciebie i przyjaciółki, która wpadła na popołudniowe pogaduchy.

 

Ład w przedpokoju

Tu stoją buty i wiszą kurtki. To także pierwsze miejsce organizujące życie w domu, a często pomijane w planowaniu. Czasem jest po prostu zbyt małe i wąskie, zatem wydaje się, że nic nie da się z nim zrobić.

Tymczasem sytuację ratuje nowoczesna nadstawka. Jest niewielkich rozmiarów, a te proponowane przez Perfetto Styl są ręcznie robione. Zatem można je indywidualnie dopasować do możliwości aranżacyjnych pomieszczenia.

Jak wykorzystać je w przedpokoju? Przede wszystkim jest doskonałym meblem organizacyjnym. Znajdzie się tu miejsce na klucze, które mają dziwny czar znikania i chowania się po całym domu. Będzie idealna na dokumenty i listy, które przychodzą do skrzynki pocztowej, a wyjęte przez młodszych domowników czasem gubią się w drodze do rodziców.

I na koniec – będzie po prostu pożyteczną, piękną dekoracją. Spiek kwarcowy i włókno węglowe wykorzystywane w nadstawkach Perfetto Styl to najnowocześniejsze materiały. Wizualnie niezwykle lekkie, nie przytłaczają nawet niewielkiego i wąskiego przedpokoju. Natomiast pięknie podkreślają minimalizm i wprowadzają gości w klimat aranżacji pozostałej części domu.

Przedstawiliśmy zaledwie sześć funkcji, które może pełnić ten wręcz miniaturowy mebel.. Jesteśmy przekonani, że jej możliwości sprawią, że popularność będzie rosła.